fbpx

StromčekDomček.sk

Dôležité informácie

Naša ideológia

Chceli sme ľuďom ponúknuť miesto, kde by mohli úplne vypnúť. Miesto, kde nemusia riešiť telefonáty či e-maily, lebo na ňom ideálne nie je ani signál. Miesto, kde sa znova vrátia do života, ktorý žili aj naši predkovia. Bez elektriny či hluku, len s romantickým štebotom vtákov a žblnkajúcim potôčikom.

A tak vznikol Stromčekdomček.

Situovaný v tichej prírode neďaleko Bojníc. Izolovaný od okolitej spoločnosti, no zároveň len 10 minút pešou chôdzou od najbližšej dedinky. Stromodomček ponúka ľuďom aspoň na chvíľu útek od reality, kde môžu relaxovať a zabudnúť na všetky povinnosti či problémy.

Domček na strome je postavený na troch stromoch. Pri stavbe boli použité špeciálne skrutky do stromu, ktoré sú oproti železným obručiam menej invazívne pre samotné stromy. Domček je vo výške 2,5 metra v najnižšom bode vo zvažujúcom sa svahu, v najvyššom bode to je až 4 metre. Chceli sme sa zamerať na kontakt s prírodou, a preto sme zvolili pôdorys, ktorý uprednostňuje priestor pre terasu. Jeho najväčšou výhodou ale zostáva fakt, že je zateplený. Jeho návšteva je teda možná aj v zime, a podľa nášho názoru je ešte trochu romantickejšia.

sk_SKSlovak